MHK Dolný Kubín - HC Prešov 07 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Góly: 8. a 13. Janovský, 32. Mravec - 13. Suja, 54. Fabuľa
Rozhodcovia: Jung - Zvrškovec, Hronský
vylúčení: 10:8
oslabenia: 1:0
550 divákov.

Domáce mužstvo nastúpilo oslabené o štyroch hráčov základnej zostavy a tak odohrali celý fyzicky náročný zápas iba so 16 hráčmi. Úvod zápasu vyšiel domácim, ktorí strelili v presilovej hre gól na 1:0 a pri vlastnom oslabení zvyšoval Janovský na 2:0. Hostia však vzápätí znížili na 2:1, čím sa hra vyrovnala a obe mužstvá predvádzali obojstranne útočný hokej. V druhej tretine domáci zvýšili na 3:1, čím misky váh priklonili na svoju stranu. V poslednej tretine Prešovčania všetko vsadili na útočnú hru, znižovali v presilovke na 2:3, ale domáci im nedovolili dostať sa do záverečného tlaku. Dolný Kubín vyhral zaslúžene.

HKM Detva - HK Xavax 46 Bardejov
Prvoligový zápas 10. kola sa nehral z technických príčin pre výpadok elektrickej energie v rozvodnej sieti. O osude stretnutia rozhodne ZOK I. ligy.

HC Topoľčany - HK Spišská Nová Ves 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Góly: 5. Bosák, 8. Šmotlák, 13. Kabát, 32. Božík
318 divákov

HK Trebišov - HK Dukla Michalovce 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Góly: 6. Zambori, 44. Baláž - 16. Semanco, 17. Barna, 59. Minčák
630 divákov

HC´07 Detva - HC Dukla Senica 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Góly: 8. a 45. Rapčan, 34. Macejka, 60. Košťál - 2. L. Ružička, 44. Krajčovič
150 divákov

HK Stars Nové Zámky - HK Gladiators Trnava 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Góly: 22. Oremus - 30. Stupka, 35. M. Novák, 59. M. Ďuriš
149 divákov

MšHK Prievidza - HK Ružinov 99 Bratislava 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Góly: 30. a 58. Cútt, 37. a 56. Melicherčík, 55. Ondruška - 19. Galamboš, 54. Huntata
393 divákov

HK 95 Považská Bystrica - ŠHK 37 Piešťany 7:6 po sam. nájazdoch (3:3, 1:1, 2:2 - 0:0, 1:0)
Góly: 9. Stráňovský, 11. Tamaši, 17. Valášek, 30. Koleda, 41. a 51. Volek, rozhodujúci samostatný nájazd premenil Volek - 9. a 48. Románek, 10. a 48. Haring, 15. Hollý, 28. Rybárik